Változott a 2020/2021-es óvodai beiratkozás rendje!

A körzetes óvodák egyéb jelzés hiányában április 21-ig automatikusan felveszik a körzetükbe tartozó gyermekeket a 2020/2021-es tanévre.

Így az Újszentiváni Tölgyfa Óvoda és Bölcsőde az Újszentivánon lakóhellyel rendelkező óvodáskorú gyermekeknek –egyéb jelzés hiányában - április 21-én megküldi az értesítést a gyermek óvodai felvételéről. Ebben az esetben a felvételi papírok kitöltése a 2020/2021 tanév első napján történik.

Abban az esetben, ha nem rendelkezik Újszentivánon lakóhellyel és szeretné gyermekét óvodánkba íratni egy szándéknyilatkozat (letölthető www.ujszentivan.hu) kell eljuttania elektronikusan az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, vagy a 20/772-3559-es telefonon jelentkezzen. Ezen gyerekek esetében a beiratkozás 2020.04.16-17-én történik a személyes beiratkozás előre egyezetett időpontban.

Az Oktatási Hivatal hivatalos tájékoztatást április 6-10 között küld az érintett gyerekek részére.

Kérdés esetén keressék óvodánkat:       

Újszentiváni Tölgyfa Óvoda és Bölcsőde

Balogh Tünde

20/772-3559

KNESZECYC-4

 • Projek adatok
 • Beszámoló
 • image

Elektronikus ügyintézés

 • image
 • image
 • image

Újszentiván facebook oldala

facebook

Képes beszámoló

fn bkkXXIII. Újszentiváni falunap

Epreskert Rendezvényház

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Putnik Tivadar (1929-1998)

 • image
 • image
 • image

Legfrissebb szám

Oldalainkat 248 vendég és 0 tag böngészi